Fotorámik na stenu

fotorámik

Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov? Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete fotoramik zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov. Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami. Ozdobte svoj domov svojimi obľúbenými obrázkami a fotografiami: Rám vám ponúka možnosť vytvoriť individuálny a variabilný dekoratívny prvok vo vašom interiéri.

.

Fotorámik na viac fotiek

fotorámik na stenu

Je vyrobený z dreva v hnedej farbe, môžete sa rozhodnúť, či ho chcete zavesiť na výšku alebo na šírku, alebo fotoramik HAMA ho dokonca postaviť. Vždy si zapamätáte tie najkrajšie chvíle pri pohľade na rámik s Vašou fotkou z dovolenky.

 

Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.

 

TOPlist