Klip ram 50x70 Hama

obrazovy ram klipram

Klipram sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Klip ram 50x70 je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Vďaka esteticky čistému bezrámovému vreckove noze prevedeniu a neutrálnemu vzhľadu je možné ho aplikovať na stenu v akomkoľvek interiéri bez toho, aby narušil jeho štýl.

Klip ram 50x70 sklo normál

Ramiky na fotky

Clipové rámy sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka. Kvalitnejšie antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu. Slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Klip ram 50x70 umožňuje kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu.

 

Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou. Na výber 55 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony. Cena je priamo umerná rozmeru ramu.

TOPlist